§13 ZÁKAZNÍCKY SERVIS - Derek Prince Ministries Slovensko

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

§13 ZÁKAZNÍCKY SERVIS

OBCHOD > VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY
Naše vydavateľstvo sa snaží riadiť kresťanskými hodnotami a mottom, ktoré bolo zaužívané v predošlých generáciách: „ZÁKAZNÍK – NÁŠ PÁN“. V posledných rokoch sa vytratila nielen zo spoločenského života, ale aj z obchodnej terminológie praktická aplikácia tohto motta. Zákazník sa stal prostriedkom k nadobudnutiu materiálneho zisku.

Obchodné podmienky, ktoré nájdete na našej webovej stránke, majú garantovať Vaše práva, ktoré vyplývajú z platných zákonov Slovenskej republiky. Chceme Vás uistiť, že našou najvyššou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, a preto ak by sa vyskytla akákoľvek nejasnosť či nezrovnalosť, kontaktujte nás prostredníctvom niektorej z našich emailových adries, písomnou formou alebo telefonicky a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť. „Kde je vôľa, tam je cesta.“

Poštová adresa:
Mária Čekanová – Publishing House Dunamis
Čingovská 9
P. O. Box 26
04012 Košice
Slovensko

Všeobecné informácie:
E-mail:
info(zavínač)phdunamis.sk
Mobil 1: 0918 493 499
Mobil 2: 0908 462 760
(Ak potrebujete pomôcť s čímkoľvek, čo nespadá do oblasti objednávok, reklamácií a technickej podpory, kontaktujte nás na tejto emailovej adrese a budeme sa snažiť odpovedať na Vašu správu v čo najkratšom možnom čase, t.j. 24-48 hodín.)

Objednávky:
E-mail:
objednavky
(zavínač)phdunamis.sk
Mobil: 0918 493 499
(Otázky ohľadom objednávok, prípadne informácie týkajúce sa publikácií v našej ponuke.)

Reklamácie:
E-mail: reklamacie
(zavínač)phdunamis.sk
(Nezrovnalosti v obsahu zásielky, kvalite produktu – chýbajúce strany v publikáciách, zlé viazanie knihy, špinavý tovar a im podobné nedostatky, ktoré by sa, samozrejme, nemali vyskytovať. Žiaľ, nekontrolujeme každú knihu, ktorú preberáme z tlačiarne alebo od externých dodávateľov. Do tejto kategórie tiež radíme prípadne nedoručenú zásielku.)

Technické problémy:
E-mail:
websmaster
(zavínač)phdunamis.sk
(Problémy s registráciou, prihlasovaním sa do internetového obchodu, strata prihlasovacieho mena a hesla, alebo akákoľvek iná chyba týkajúca sa prezentácií na webovej stránke. Ak sa vyskytnú štylistické alebo gramatické chyby, prosíme Vás láskavo o upozornenie. Za každú pomoc sme Vám veľmi vďační.)
 
Copyright Derek Prince Ministries Slovensko, 2016. Všetky práva vyhradené.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky