§2 OBJEDNÁVANIE TOVARU - Derek Prince Ministries Slovensko

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

§2 OBJEDNÁVANIE TOVARU

OBCHOD > VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY
Kúpna zmluva, na základe ktorej dochádza k realizácii predaja tovaru či služieb predávajúcim kupujúcemu, vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Za záväzné sa považuje elektronické alebo telefonické potvrdenie, ktoré je realizované po predchádzajúcom odoslaní záväznej objednávky kupujúcim. Po záväznom potvrdení objednávky bude kupujúcemu zaslané potvrdenie o prijatí objednávky na e-mailovú adresu, ktorú uviedol v objednávke. Potvrdená objednávka je záväzná pre obe strany.

Pre vstup do internetového obchodu je nevyhnutné, aby sa kupujúci najskôr zaregistroval. Postup registrácie podrobne objasňuje § Registrácia. Po úspešnej registrácii bude užívateľovi internetového obchodu zaslaný LOGIN (prihlasovacie meno) a PASSWORD (prihlasovacie heslo).

Po úspešnom prihlásení užívateľa je kupujúcemu povolený prístup do sekcie „Obchod“. Tu je potrebné, aby kupujúci prešiel kurzorom na sekciu „Produkty“ a následne na sekciu „Obchod“. Dôjde k zobrazeniu hlavnej stránky sekcie „Obchod“, kde budú zobrazené všetky dostupné produkty. Kupujúci môže produkt, o ktorý má záujem, vložiť priamo do nákupného vozíka, pričom udá množstvo a následne pokračuje buď v nákupe alebo uzavretí objednávky.

Ak má záujem získať viac informácii o danom produkte, kupujúci klikne na obrázok produktu a zobrazí sa mu stránka s podrobnými informáciami o danom produkte. Ak sa rozhodol daný produkt kúpiť, klikne na ikonku nákupného vozíka a dostane sa na hlavnú stranu sekcie „Obchod“ – udaním množstva a kliknutím na ikonku bude daný produkt vložený do nákupného vozíka. Tu sa kupujúci môže rozhodnúť, či chce nákup uzavrieť (vyplnením objednávkového formuláru) alebo pokračovať v nakupovaní.

Tovar si kupujúci môže objednať aj zaslaním emailovej správy na e-mailovú adresu info@derekprince.sk alebo objednavky@derekprince.sk. Pri odoslaní záväznej objednávky touto formou je nevyhnuté uviesť nasledovné údaje: kód produktu, názov produktu, množstvo, spôsob doručenia a platby (dobierka, prevodom na účet, hotovostná platba, atď.), meno a priezvisko, poštovú a fakturačnú adresu, telefónne číslo alebo číslo na mobilný telefón, emailovú adresu, IČO a DIČ (ak sa to týka kupujúceho). Tento druh objednávky je rovnako záväzný ako objednávka odoslaná prostredníctvom nášho internetového obchodu a vzťahujú sa na ňu všetky platné obchodné podmienky.

Objednávky vybavujeme výlučne počas pracovných dní. Objednávky, ktoré budú odoslané v piatok po 12:00 hodine a počas dní pracovného voľna, budú vybavené v nasledujúci pracovný deň (obvykle v pondelok).
 
Copyright Derek Prince Ministries Slovensko, 2016. Všetky práva vyhradené.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky